Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


START
 

Cambridge Audio jest liderem brytyjskiego rynku hi-fi od ponad trzydziestu pięciu lat. Od założenia w 1968 roku Cambridge Audio wprowadziło szereg najbardziej innowacyjnych i technologicznie zaawansowanych produktów na rynku.

W latach 70-tych wzmacniacze P40, P50 i P110 ustabilizowały międzynarodową reputację marki Cambridge Audio. W latach 80-tych zaś Cambridge Audio wypuścił pierwszy dzielony odtwarzacz CD. W 90-tych DacMagic został pierwszym produktem w historii firmy, który zdobył prestiżowe wyróżnienie “What Hi-Fi? Sound and Vision Best Buy”. Nowe Millennium Cambridge Audio zaczęło ze zdobywcami nagród, serią tunerów DAB, oraz – oczywiście – serią Azur obsypaną nagrodami.

Cambridge Audio wyznaje filozofię stosowania wyłącznie najlepszych komponentów. Wszystkie modele przechodzą najwymyślniejsze testy, a pomiary dokonywane są na najprecyzyjniejszym sprzęcie i z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. To zaangażowanie oczywiście współgra z najnowocześniejszymi liniami montażowymi, oferując w rezultacie doskonałość i najlepsze z możliwych do osiągnięcia parametrów. Równie ważne, jak parametry i osiągi jest również brzmienie samo w sobie, o czym firma nigdy nie zapomina.
OFERTA FIRMY
 

WZMACNIACZE ZINTEGROWANE STEREO
Wzmacniacz jest sercem każdego systemu. Biorąc sygnał ze źródła wzmacnia go dla głośników. Cambridge Audio cieszy się przez 35 lat ciężko zapracowaną w krytycznych warunkach reputacją w produkcji wzmacniaczy i amplitunerów kina domowego.
[ więcej ]

ODTWARZACZE CD
Źródłem najlepszego dźwięku dla audiofili na całym świecie wciąż jest odtwarzacz CD. Cambridge Audio oferuje część z tych najlepszych.
[ więcej ]

AMPLITUNERY KINA DOMOWEGO
Kino Domowe to dokładnie: cała magia kina plus komfort Twojego domu. Komponenty Cambridge Audio zaskoczą cię jakością i dostarczą finezję dźwięku surround Dolby Digital. Robimy to, zaprzęgając najbardziej zaawansowaną technologię spośród dostępnych. Ale nie bądź onieśmielony – jak każde urządzenie Cambridge Audio, komponenty te są dziecinnie łatwe w obsłudze.
[ więcej ]

ODTWARZACZE BLU-RAY
Z takimi wszechstronnymi możliwościami, odtwarzacz 650BD może być jedynym, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować. Dzięki obsłudze profilu 2.0 (BD Live oraz Bonus View) gwarantowane jest pełne wykorzystanie wszystkich zalet płyt Blu-ray, natomiast możliwość poprawy jakości standardowych płyt DVD jest równie imponująca. Najnowsza technologia niwelacji przeplotu i interpolacji obrazu do wyższej rozdzielczości (1080p) pozwala zatrzeć różnice w jakości pomiędzy zwykłym DVD i płytami Blu-ray pozwalając uzyskać drastycznie lepszy efekt przy odbiorze posiadanej kolekcji filmów.
[więcej]

SYSTEM INCOGNITO
INCOGNITO to dyskretna i łatwa w instalacji metoda wspólnego korzystania z dobrodziejstw hi-fi i video w całym domu. Jest to system modułowy zgodny praktycznie z każdą marką i typem urządzeń hi-fi. Incognito zawiera wysokiej klasy elementy audio zapewniające doskonałą jakość dźwięku. Dzięki lokalnym gniazdom w każdej strefie można podłączyć dodatkowe komponenty np. odtwarzacz dvd lub konsole do gier w danym pomieszczeniu. Koncentrator i urządzenie av można ukryć w szafce lub za sprzętem hi-fi. Urządzenia av można regularnie modernizować, nie zmieniając posiadanego systemu Incognito. Wiele nowych i przygotowywanych wzmacniaczy i amplitunerów Av firmy Cambridge Audio posiada wyjścia Incognito Ready dzięki którym instalacja systemu multi room jest niezwykle prosta. Zależnie od tego czy posiadany wzmacniacz obsługuje Poziom1 czy Poziom2 można słuchać tej samej lub różnej muzyki w miejscu zainstalowania sprzętu hi-fi oraz maksymalnie dwóch innych pomieszczeniach.
[ więcej ]


Data ostatniej aktualizacji katalogu produktów firmy CAMBRIDGE AUDIO: 12.09.2017
UWAGA: W związku z wahaniem kursu walut cena produktu w dniu zakupu może różnić się od ceny przedstawionej w katalogu na tej stronie.


UWAGA !
Zawarte na tej stronie polskie opisy produktów firmy Cambridge Audio objęte są prawem autorskim i należą do firmy Media-Centrum. Kopiowanie ich w całości bądź w części i publikowanie w formie elektronicznej bądź papierowej bez zgody Media-Centrum traktowane będzie jako naruszenie własności intelektualnej Media-Centrum, i spowoduje podjęcie czynności prawnych przeciwko osobom lub instytucjom naruszającym tą własność.

[ Zapoznaj się z warunkami kopiowania opisów zamieszczonych w tym serwisie ]

MENU
 
Regulamin sprzedaży wysyłkowej