Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zapytaj o dostepnosc produktu

Przygotuj się na oszołomienie nową wersją zintegrowanego wzmacniacza 351A. Wzorując się na nagradzanym wzmacniaczu 651A, ten uboższy, ale wciąż potężny wzmacniacz cechują starannie dobrane komponenty oraz zasady konstrukcyjne rzadko spotykane w systemach średniej klasy, zapewniające standard klasy hi-fi.

Sercem wzmacniacza 351A jest ciężki trans-formator toroidalny, wybrany za jego zdolność do zapewnienia ogromnej rezerwy mocy, doskonałą jakość niskich tonów oraz głębię i wierność odtwarzanej muzyki w całym zakresie głośności. Wybrany przez nas transformator z pewnością zwiększa koszt i wagę wzmacniacza 351A, ale w przeciwieństwie do niektórych innych marek, nigdy nie oszczędzamy na jakości kluczowych elementów, od których zależy jakość dźwięku. W rzeczywistości, jak wszystko, co tworzy-my, wzmacniacz 351A posiada tylko funkcje, których naprawdę potrzebujesz – nie znajdziecie tutaj żadnych zbędnych dzwonków i wodotrysków!

Piękna, metalowa obudowa nie została wybrana ze względu na estetykę, ale z powodu odporności na wibracje i doskonałą stabilność, którą oferuje. Malowany aluminiowy panel przedni jest przykładem prostoty i oprócz regulatorów poziomu głośności, włącznika zasilania i przycisków źródeł dźwięku wszystko co tam znajdziesz, to regulatory barwy dźwięku, pomagające zoptymalizować efekt stereofoniczny w twoim salonie. A prawdziwy audiofil może całkowicie wyłączyć regulatory za pomocą przełącznika Direct, aby ścieżka przebiegu sygnału była jak najkrótsza.

Każdy pojedynczy element albo został zaprojektowane specjalnie dla wzmacniacza 351A albo wybrany przez nasz londyński zespół projektowy. W szczególności, zastosowano bardzo wysokiej jakości warstwowy potencjometr firmy ALPS typu black box, aby uzyskać wspaniałą jakość dźwięku i doskonałą równowagę kanałów, co jest dobrze zauważalne przy niskich poziomach głośności. To takie małe szczegóły, zwiększające dystans między wzmacniaczem 351A, innymi wzmacniaczami i zapewniające, że muzyka brzmi tak samo dobrze jak wtedy, gdy opuszcza studio.

Wzmacniacz 351A posiada wiele wejść, dzięki czemu można podłączyć i wzmocnić każde rozrywkowe urządzenie. Co najważniejsze, stworzyliśmy zupełnie nowy typ wejścia audio USB, dzięki któremu można bez-pośrednio podłączyć komputer Mac lub PC. Najlepsze ze wszystkiego – to połączenie USB jest skojarzone z konwerterem cyfrowo-analogowym Burr Brown, który automatycznie pobiera cyfrowy sygnał audio z komputera, z pominięciem jego karty dźwiękowej i odpowiada za proces cyfrowo-analogowej konwersji wewnątrz wzmacniacza . Więc dorastającym fanom programu iTunes i usług strumieniowych, takich jak Spotify, można podłączyć komputer do wzmacniacza 351A i używać go jako podstawowego źródła dźwięku z o jakości płyty CD!

iPody i odtwarzacze MP3 również traktowane są jak VIP-y i mogą być podłączane bez-pośrednio, za pomocą specjalnego gniazda 3,5 mm, umieszczonego na panelu przednim. Ponadto, dostarczany przez nas pilot zdalnego sterowania zawiera kody poleceń iPoda, umożliwiając sterowanie iPadem, iPhonem lub iPodem po podłączeniu do odpowiedniej stacji dokującej, jak te produkcji firmy Cambridge Audio.

Wreszcie na koniec panel z pozłacanymi złączami audio, dostępnymi dla wszystkich źródeł dźwięku, takich jak odtwarzacze CD, tunery, odtwarzacze sieciowe, a nawet telewizory.

Cechy charakterystyczne:- Audiofilski, wielki transformator toroidalny oraz tłoczony radiator pozwalają uzyskać moc 2 x 45 W RMS przy 8 omach.
- Wejście audio USB pozwala strumieniowo odtwarzać dźwięk z komputera.
- Potencjometr poziomu głośności „black box”, warstwowy typu ALP dla idealnego równoważenia poziomu niskich częstotliwości i obrazu stereofonicznego.
- Gniazdo typu JACK 3,5 mm na panelu przednim do podłączania iPoda lub odtwarzacza MP3.
- Polipropylenowe kondensatory sygnałowe o niskiej dysypacji oraz wykonane za zamówienie kondensatory elektrolityczne, umieszczone w krytycznych miejscach.
- Akustycznie wytłumione, całkowicie metalowe chassis z grubym, aluminiowym panelem przednim.
- Dostarczany z serią Azur zestaw zdalnego sterowania obsługuje również wzmacniacze firmy Azur oraz stacje dokujące iPoda i iPhona, w tym stacje iD100, iD50 i iD10 firmy Cambridge Audio.
- Przyjazny dla środowiska pobór mocy w trybie czuwania poniżej 1 W.

Dane techniczne

Wyjście mocy: 45 wat (8 ohm)
Wejścia: 5 x RCA, 1 x USB (typ B), 1 x 3.5 mm MP3
Wyjścia: Głośnikowe terminale A & B, 1 x Rec Out, ¼’’ wyjścia słuchawkowe
USB: audio 1.0 16-bit 32 kHz, 44.1 kHz, 48 kHz
Pasmo przenoszenia: 5Hz – 50kHz
Stosunek sygnał/szum: >92dB
Impedancja wyjścia: 47 kohm
Maksymalny pobór mocy: 320 W
Bass/Treble – kontrola: +/-10dB @ 20 Hz and +/-6dB @ 20 kHz
Wymiary (H x W x D): 86 x 430 x 340 mm


Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
Azur 351 A, Azur351 A, Azur-351 A
Azur 351A, Azur351A, Azur-351A
Azur 351-A, Azur351-A, Azur-351-A
wzmacniacz zintegrowany, wzmacniacz stereo

[ Wzmacniacz stereo Cambridge Audio AZUR 351 A ]