Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zapytaj o dostepnosc produktu

Tuner 651T jest wszystkim, czego można oczekiwać od tunera klasy hi-fi.

Dostępność technologii DAB+ oznacza, że tuner 651T nie tylko może odbierać standardowe stacje DAB, ale pozwala również czerpać korzyści z nowej technologii cyfro-wej DAB+ z jeszcze lepszą jakością, dzięki obsłudze najnowszego formatu audio HE-AAC.

System DAB+ jest już dostępny W Danii i Australii, a wiele innych krajów aktualnie testuje i wypróbowuje ten system. W między-czasie te kraje, w których odbierane są transmisje w systemie DAB, mogą cieszyć się nim dzięki tunerowi 651T. Więcej o korzyściach, jakie niesie system DAB+ można znaleźć tutaj

Przejście na DAB+ pozwoli udostępnić również znacznie więcej stacji radiowych, zapewniając większy wybór.

Wygoda korzystania z radia cyfrowego jest bezsporna, a ponadto nie występuje utrata jakości transmisji FM. W tym celu 651T posiada asa w rękawie, całkowicie odrębne tunery analogowe FM / AM! Jakość dźwięku FM jest naprawdę wyjątkowa, a odrębne anteny DAB, FM i AM zapewniają optymalny odbiór każdego pasma.

A w czasach, gdy myślisz dużo o kosztach kupowanych produktów oraz rozważasz ich wpływ na środowisko naturalne, tuner 651T – podobnie jak wzmacniacze i odtwarzacze CD – serii Azur – czerpie korzyści z przyjaznego dla środowiska obwodu trybu czuwania Energy Star firmy Cambridge Audio.

Ta zdumiewająca konstrukcja oznacza, że tuner 651T zużywa poniżej jednego wata w trybie czuwania, ale patrząc krytycznie … absolutnie bez żadnej degradacji dźwięku. To wspaniała wiadomość zarówno dla kieszeni, jak i środowiska!

Oprócz tych brzmieniowych i środowiskowych korzyści, nowy Azur ma zupełnie nowy wygląd. Tuner 651T ma zmieniony wygląd, nowy wyświetlacz o wysokim kontraście, grubszy, aluminiowy panel przedni, bezszwową pokrywę i dwuwarstwowe, amortyzowane nóżki; to wszystko przyczynia się do lepszego tłumienia drgań.

Ponadczasową estetyką jest elegancka ewolucja pierwotnego projektu serii Azur i korzyści płynące ze zwiększonej trwałości i znacznie poprawionej ergonomii.

Dane techniczne:

Tuner radiowy FM/AM/DAB
Wbudowany przetwornik D/A Wolfson 8740
Czułość 25dBm
Stosunek sygnał/szum: 105dB (DAB) 60dB (FM) 47dB (AM)
Kodeki DAB: DAB(mp2)/DAB +(ACC+)
Częstotliwość: FM (87.5-108MHz), AM (531 – 1620Mhz), DAB L Band (1453MHz – 1491MHz)
Wyjście cyfrowe optyczne i koaksjalne
Wyjście analogowe TAK
Audiofilski toroidalny transformator TAK
Kontrola RS232TAK
Wymiary: 70 x 430 x 305 mm
Waga 4,1 kg


Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
Azur 651 T, Azur651 T, Azur-651 T
Azur 651T, Azur651T, Azur-651T
Azur 651-T, Azur651-T, Azur-651-T
tuner fm, tuner dab+ dab + cyfrowe radio tuner dab

[ Tuner radiowy z DAB+ Cambridge Audio Azur 651 T ]