Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Azur 651 P srebrny czarny (black) ]
Powiększ zdjęcie nr 3

Dla prawdziwych fanów winylu wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy jest niezbędny dla uzyskania najlepszej wydajności dźwięku. Na szczęście firma Cambridge Audio ma idealne rozwiązanie w postaci przedwzmacniacza 651P. Nasz flagowy model 651P został gruntownie przerobiony i poprawiony, aby poprzez dodanie mocy, skali i szczegółów do każdej gatunku muzyki zastąpić legendarny model 640P, który w swoim czasie zebrał dziesiątki nagród – Kliknij tutaj, aby przeczytać niektóre z najlepszych.

W wielu z dzisiejszych (i wcześniejszych!) systemach audio, od dedykowanych wzmacniaczy stereofonicznych do uniwersalne systemów i odbiorniki, brakuje specjalistycznego, wbudowanego wzmacniacza (znany jako „przedwzmacniacz gramofonowy”) wymaganego do bezpośredniego podłączenia gramofonu.

Przedwzmacniacz gramofonowy 651P firmy Cambridge Audio pozwala rozkwitnąć wirtualnie praktycznie każdemu gramofonowi dzięki wyrafinowanej konstrukcji obwodów elektronicznych, stworzonych w celu obsługi dwóch najczęściej spotykanych typów wkładki gramofonowej, używanej z nowoczesnych gramofonach: Z ruchomym magnesem (MM) i z ruchomą cewką (MC). Zaprojektowany tak, aby wydobyć realizm dźwięku hi-fi z rowków płyt winylowych, przedwzmacniacz 651P jest jednym z naszych najbardziej opłacalnych i zwiększających wydajność produktów.

Przedwzmacniacz 651P wykorzystuje zaawansowane obwody wzmocnienia, aby zapewnić możliwie najniższe zniekształcenia i szumy. Kompatybilny z audiofilską wkładką z ruchomą cewką, przedwzmacniacz 651P używa także wysoko specjalizowany kondensatorów w celu osiągnięcia wyjątkowej dokładności RIAA.

Kolejnym ukłonem w stronę jego audiofilskich dążeń jest wyposażenie przedwzmacniacza 651P w filtr subsoniczny, przeznaczony do usuwania niepotrzebnych i destrukcyjnych skutków działania energii niskich częstotliwości. Zgodnie z zaangażowaniem firmy Cambridge Audio w ochronę środowiska, nowy przedwzmacniacz 651P posiada również wyłącznik zasilania, zapewniający zerowy pobór energii, gdy nie jest używany.

Dane techniczne

Maksymalny pobór mocy: 5W
Zysk @ 1 kHz 39dB (MM), 55dB (MC)
Impedancja na wejściu: 47kOhm (MM), 100Ohm (MC)
Pojemność na wejściu: 220pF
Wyjście nominalne 300mV
Czułość na wyjściu nominalnym 3,35mV (MM), 0,5mV (MC)
THD 20Hz – 20kHz Zniekształcenie : <0,005% (MM), 0,002% (MC)
Krzywa RIAA <+/-0,65dB 25Hz – 20kHz
Stosunek sygnał/szum >86dB (MM), >72dB (MC)
Wymiary: 46 x 215 x 133 mm
Waga: 0,9kg
Dostępny w kolorach: czarnym lub srebrnym


Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
Azur 651 T, Azur651 T, Azur-651 T
Azur 651T, Azur651T, Azur-651T
Azur 651-T, Azur651-T, Azur-651-T
przedwzmacniacz do gramofonu, przedwzmacniacz gramofonowy

[ Przedwzmacniacz gramofonowy MM / MC Azur 651 P srebrny (silver) ]