Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK STEREO

Powiększ zdjęcie nr 2

Dzięki cieszącemu się powszechnym uznaniem, wysokiej klasy przetwornikowi cyfrowo-analogowemu (DAC) Wolfson oraz doskonałemu serwomechanizmowi i precyzyjnemu układowi transportowemu, odtwarzacz CD10 ujarzmi każdy bit informacji z Twoich ulubionych płyt i przekaże niezakłócony sygnał do odpowiedniego wzmacniacza Topaz.

Odtwarzacz CD10 jest całkowicie odmienny od swoich rywali dzięki autentycznej elektronice Hi-Fi, która faktycznie poprawia wrażenia przy odsłuchu muzyki. Kluczowym elementem urządzenia są układy elektroniczne wykonane przy wykorzystaniu techniki dwustronnego montażu powierzchniowego, która pozwoliła inżynierom Cambridge Audio znacząco skrócić ścieżki sygnałowe, co zaowocowało poprawą wierności i wyrazistości dźwięku.

W dzisiejszym świecie nie ma już ucieczki od plików mp3 i odtwarzaczy zdolnych te pliki odtwarzać. CD10 serii Topaz otwiera szerokie możliwości za naprawdę niewielką cenę. Ostrożny dobór komponentów takich jak przetwornik DAC Wolfson przełożył się na bardzo dobry dźwięk o naprawdę audiofilskim zacięciu.

Dane techniczne

Przetwornik cyfrowo-analogowy: Wolfson Microelectronics WM8761
Obsługiwane formaty płyt:CD-DA/CD-R/CD-RW/CD-ROM MP3/MP3 Pro/WMA
Maksymalne zużycie energii: 15 W
Wymiary (S x W x G): 430 х 80 х 310 mm
Waga: 4,3 kg
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące


Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
topaz-cd 10, topazcd 10, topaz cd 10
topaz-cd-10, topazcd-10, topaz cd-10
topaz-cd10, topazcd10, topaz cd10
odtwarzacz cd, cd player, cd plajer, cd plejer

[ Odtwarzacz CD Cambridge Audio Topaz CD10 ]