Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zapytaj o dostepnosc produktu

Standardowy napęd CD / DVD-ROM może być wystarczający dla twojego komputera, jeśli jednak myślisz naprawdę poważnie o wydobyciu najdrobniejszych szczegółów z posiadanych płyt CD, musisz mieć odtwarzacz CD zaprojektowany tak, aby robić tylko jedno – odtwarzać płyty CD audio. Odtwarzacz 351C oferuje prawdziwy smak audiofilskiego puryzmu – po prostu bez ceną, aby przejść z nim.

Odtwarzacz 351C jest wyposażony w wiele najwyższej klasy komponentów, w tym taki-mi, które zostały zaprojektowane przez nas, jak napęd CD, przeznaczony wyłącznie do odtwarzania dźwięku, będący trzecią generacją autorskiego rozwiązania serwo S3 firmy Cambridge Audio. Wyjaśnienie jak to działa jest zbliżone do nauki o rakietach, ale każdy, kto kocha muzykę, nie może nie wiedzieć, że jest to pobieranie danych z dysków, przetwarzanie z niewiarygodnie małymi stratami i najważniejsze, dostarczanie do uszu słuchacza ze zdumiewającą dynamiką.

Nowy odtwarzacz 351C posiada najnowsze konwertery cyfrowo-analogowe WM8728 firmy Wolfson swojego obsypanego nagrodami poprzednika, ale cała konstrukcja została subtelnie przeprojektowana w celu uzyskania jeszcze lepszej wydajności i rewelacyjnego poziomu szczegółowości podczas odtwarzania muzyki każdego rodzaju.

Podobnie, jak jego partnerski wzmacniacz – 351A – ten zdumiewający odtwarzacz CD korzysta również z wysokiej klasy transformatora toroidalnego, oferującego znacznie mniejszy poziom szumów i zniekształceń niż tańsze transformatory laminatowe, powszechnie stosowane przez konkurencję.

Najlepszym sposobem, aby poznać cuda, oferowane przez odtwarzacz 351C, to posłuchać go.

Audiofilski transformator toroidalny zapewnia bardzo małe zakłócenia i zniekształcenia w paśmie niskich częstotliwości.
Konwerter analogowo-cyfrowy Wolfson WM8728 w dwubiegunowej topologii filtra Salley-Key Butterworth.

Rozwiązanie serwomechanizmu S3 stanowi własność firmy Cambridge Audio. Wszystkie obwody drukowane i stopnie konwersji cyfrowo-analogowej wykonano w technologii dwustronnej, eliminując powiązania i zapewniając bardzo krótkie ścieżki sygnałowe.
Przyjazny dla środowiska pobór mocy w trybie czuwania poniżej 1 W. Super dokładny oscylator zegara i starannie zaprojektowane schematy buforowania z dopasowaniem impedancyjnym.
Konstrukcja obudowy owijana z masywnym, matowym, aluminiowym panelem przednim i dwuwarstwowe, wytłumione nóżki zapewniają lepszą kontrolę drgań. Dostarczany z serią Azur zestaw zdalnego sterowania obsługuje również wzmacniacze firmy Azur oraz stacje dokujące iPoda i iPhona, w tym stacje iD50 i iD100 firmy Cambridge Audio.
Dostępny w kolorze czarnym i srebrnym.

Dane techniczne

D/A Konwerter:Wolfson Microelectronics WM8728 24-Bit/192kHz
Filtr:2-Pole Sallen-Key Butterworth filter
Pasmo przenoszenia:20Hz – 20kHz
THD @ 1Khz 0dBFs: <0.003%
IMD (19/20kHz) 0dBFs:< 0.001%
Liniowość @ -90dBFs:+/-0.5dB
Stosunek sygnał/szum:> 99dB
Maksymalny jitter: < 250pS
Crosstalk @ 1kHz: < -90dB
Crosstalk @ 20kHz: < -80dB
Impedancja na wyjściu: < 50 ohm
Maksymalny pobór mocy: 25 W
Pobór mocy w standby: < 1 W
Wymiary (H x W x D): 85 x 430 x 305 mm
Waga: 4.8 kg


Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
Azur 351 C, Azur351 C, Azur-351 C
Azur 351C, Azur351C, Azur-351C
Azur 351-C, Azur351-C, Azur-351-C
odtwarzacz cd, cd player
player, cdplayer cd player plajer plaier plejer pleier

[ Odtwarzacz CD Cambridge Audio AZUR 351 C ]