Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK SYSTEMY
MINI / MICRO


Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Zamów produkt przez formularz www

Minx Air 100 to wszechstronny system bezprzewodowej muzyki, który tylko czeka, aby ożywić wszystkie twoje ulubione utwory.

Czy twoja muzyka mieszka w iPhonie, iPadzie, smartfonie, tablecie lub komputerze, czy wolisz używać muzycznych aplikacji, takich jak Spotify lub Napster, dźwięk można przesyłać bezprzewodowo i szybko do Minx Air 100.

Minx Air obsługuje zarówno technologię AirPlar firmy Apple, jak i Bluetooth, więc nieważne, jakiego urządzenia używasz – Minx Air jest idealnym partnerem.

Możnaby oczekiwać, że twój kompaktowy system muzyczny wypełni dźwiękiem kuchnię lub sypialnię, ale Minx Air może również nagłaśniać największe salony.

Najnowszy wzmacniacz cyfrowy i technologie przetwarzania sygnału połączono z naszymi opatentowanymi głośnikami BMR w celu uzyskania wydajności, jakiej nie ma żaden system bezprzewodowy.

Radio internetowe
Wiemy, że kochasz radio, więc możesz słuchać po naciśnięciu jednego przycisku ulubionych stacji w dobrej, cyfrowej jakości. Lub odkrywać nowe stacje z całego świata. Po prostu używaj w telefonie lub tablecie naszej darmowej aplikacji Minx Air, wyszukując stacji wg gatunku lub położenia i łącząc się z nimi – dostępne są wersje dla systemów Apple i Android.

Zdumiewające aplikacje…
Aplikacja Minx Air dla systemów Apple i Android oferuje: programowanie stacji, regulację głośności, sterowanie basami i dostęp do różnych ustawień korektora charaktyerystyki w celu dopasowania dźwięku Minx Air do danego pomieszczenia.

Zawiera również przewodnik, ułatwiający instalację, jak również filmy wideo, pokazujące krok po kroku metody konfigurowania połączeń z różnymi urządzeniami.

Aby mieć pewność, że każdy może mieć łatwy dostęp do Minx Air, zgrabny pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie zasilaniem, zaprogramowanymi stacjami, głośnością i basami.

Ulepsz również swój telewizor…
Minx Air posiada na tylnej ściance gniazda, umożliwiające podłączenie telewizora lub odtwarzacza Blu-ray, aby korzystać z legendarnej wydajności dźwięku firmy Cambridge Audio.

Stworzony dla ciebie
Minx Air pasuje raczej do domu i wygląda tak dobrze, jak brzmi. Minx Air został wykonany ze sztywnych, wytłumionych akustycznie materiałów i wykończony pięknym lakierem o wysokim połysku, więc jest naprawdę masywny, gwarantując brak zniekształceń i wibracji. Uchwyt do przenoszenia działa dyskretnie jako port basowy, w celu polepszenia dźwięku również najniższych nut.

Łatwa konfiguracja, łatwiejsze używanie…
Pracowaliśmy naprawdę ciężko, aby obsługa Minx Air była intuicyjna, więc każdy członek rodziny może cieszyć się swoją muzyką. Nasz Przewodnik konfiguracji daje pewność, że Minx Air stanie się częścią domowej sieci po wykonaniu kilku prostych kroków, a przygotowaliśmy również szereg intuicyjnych filmów wideo. A w celu połączenia bezpośredniego, bez używania sieci, po prostu naciśnij przycisk parowania Bluetooth i wysyłaj dźwięk bezpośrednio do Minx Air.

Dane techniczne:

Komunikacja - AirPlay firmy Apple
- Bluetooth (kompatybilność z kodekami aptX, AAC i SBC)
- Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g (WEP, WPA, WPA2)
- Ethernet: IEEE 802.3, 10 Base-T or 100 Base-T
Dodatkowe cechy Radio internetowe, cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP), wysokiej jakości wzmacniacz cyfrowy klasy D, zdalne sterowanie
Wejście audio gniazda CINCH i JACK 3,5 mm Kup Minx Air 100 na www.cambridgeaudio.com.pl
Przetworniki BMR (Balanced Mode Radiator): 2 x 100mm (4 cale)
Wyjściowa moc wzmacniacza 100 W
Napięcie wejściowe 100V – 240V (50 / 60Hz)Kup Minx Air 100 na www.cambridgeaudio.com.pl
Pobór mocy w trybie czuwania < 0,5W
Wymiary (D x S x W) 354 x 182 x 118mm
Waga 4,1Kg (9.0lbs)
Kompatybilne urządzenia mobilne dotykowy iPhone, iPad i iPod z systemem iOS 4.3.3 lub nowszym, Mac z systemem OS X Mountain Lion oraz Mac i PC z aplikacją iTunes 10.2.2 lub nowszą


Dodatkowe informacje:

instrukcja obsługi cz 1 (pdf - wersja polska 2,5 MB) Pobierz plik pdf
instrukcja obsługi cz 2 (pdf - wersja polska 0,9 MB) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
Minx Air100, Minx-Air100, MinxAir100
Minx Air 100, Minx-Air 100, MinxAir 100
Minx Air-100, Minx-Air-100, MinxAir-100
głośnik wifi, głośnik wi-fi, głośnik bluetooth, głośnik airplay
kolumna wifi, kolumna wi-fi, kolumna bluetooth, kolumna airplay
kolumna bezprzewodowa, głośnik bezprzewodowy

[ Kolumna głośnikowa bezprzewodowa WiFi CambridgeAudio Minx Air100 ]