Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK SYSTEMY
MINI / MICRO


Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Zamów produkt przez formularz www

Używając najnowszej technologii Minx Go natychmiastowo pobiera ja strumieniowo z telefonu, tabletu lub komputera.

Ale nie daj się zwieść jego rozmiarom, Minx Go wystarczająco dużo mocy, aby wypełnić pomieszczenie głęboką, dźwięczną i wciągającą jakością.

Duża wytrzymałość na całodzienne odtwarzanie muzyki … !

Najlepsze ze wszystkiego, Minx Go wyposażono w akumulator, wykonany za pomocą najnowszych technologii, dzięki czemu można cieszyć się muzyka, gdy jesteś w domu oraz w podróży.

Minx Go pamięta do ośmiu urządzeń, z którymi był parowany, wiec rodzina i przyjaciele tez mogą cieszyć się swoja ulubiona muzyka. A gdy wracasz wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania.

Wydajność dźwięku zgodnie z zasada „Najpierw dźwięk”.
Jak każdy produkt firmy Cambridge Audio, Minx Go zaprojektowano przez nasz zespól projektowy tutaj, w Londynie. Nasi eksperci połączyli swą wiedzę o systemie Hi-fi i głośnikach z najnowsza technologia cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP), aby dać zmasowana moc z najmniejszego możliwego urządzenia. Wynikiem jest wyraziste, jasne, głębokie brzmienie, które naprawdę wypełnia pomieszczenie muzyka.

Zewnętrznie jest mały, ale Minx Go jest wypełniony pięcioma głośnikami wysokiej jakości, aby odtwarzać ulubiona muzykę w wyjątkową szczegółowością. Być może największą niespodzianką jest ilość basów, którą Minx Go wydobywa z siebie dzięki pomocniczemu radiatorowi basów, starannie zintegrowanemu z panelem tylnym, co daje wrażenie, że słuchasz czegoś znacznie większego.

Jeśli wiec myślisz, ze wiesz, jak brzmi „dobry” przenośny system, pomyśl jeszcze raz. Minx Go zapewnia przyspieszający bicie serca, wypełniający pomieszczenie dźwięk, jak nic do tej pory.

Zabierz Go i swoja muzykę, gdziekolwiek idziesz.
Mały i całkowicie przenośny, Minx Go jest dobrze dopasowany do najmniejszych pomieszczeń i idealnie nadaje się, aby go wsunąć do nocnej torebki, ukryć na kuchennej półce lub położyć na biurku. Gdziekolwiek jesteś, Minx Go jest zoptymalizowany tak, aby brzmieć niesamowicie, w domu, w biurze, czy w podróży.

I tak przez cały czas, dzień i noc
Wyposażony w najnowszy, inteligentny akumulator litowo-jonowy, Minx Go może być używany w ruchu, przez niewiarygodne 18 godzin odtwarzając muzykę bez kabli.

Akumulator ładuje się szybko, a pełne naładowanie osiąga po dwóch godzinach. A po podłączeniu do sieci elektrycznej Minx Go może być używany do zasilania tabletu lub telefonu komórkowego, bo posiada gniazdo USB.

Wejście zewnętrzne
Oprócz bezprzewodowego przesyłania dźwięku możesz również polepszyć wydajność dźwięku innych urządzeń, takich jak odtwarzacz MP3, iPod lub nawet telewizor. Po prostu podłącz urządzenie do Minx Go, aby wypełnić dźwiękiem pokój.

Zaprojektowany tak, aby pasował do całego świata
Zmyślny w środku, śliczny na zewnątrz, Minx Go jest zbudowany tak, a piękne wykończenie lakierem na wysoki połysk wygląda świetnie w domu. Wybierz kolor biały lub czarny o wysokim połysku. Minx Go ma na wyposażeniu podróżne etui, gdy jesteś w drodze…

Cechy charakterystyczne:
- Szybka i łatwa konfiguracja
- Muzyka strumieniowa z iPhona, iPada, smartfona, tabletu lub komputera
- Słuchanie ulubionych, internetowych stacji radiowych
- Niewiarygodny dźwięk, który wypełnia pokój
- Elegancka konstrukcja stworzona, aby trwać
- Dostępny w kolorze czarnym i białym

Dane techniczne:

Komunikacja Bluetooth
Zasilanie sieciowe lub bateryjne
Wejście audio analogowe typu JACK 3,5 mm Kup Minx Go na www.cambridgeaudio.com.pl
Przetworniki Niskotonowe: 2 x 50mm (2 cale)
Wysokotonowe kopułkowe, tytanowe, 2 x 19 mm (0,75 cala)
Tylny radiator basowy
Czas pracy akumulatora do 18 godz
Napięcie wejściowe 100V – 240V (50 / 60Hz)Kup Minx Go na www.cambridgeaudio.com.pl
Pobór mocy w trybie czuwania < 0,5W
Wymiary (D x S x W) 237 x 123 x 60 mm
Waga 1,08Kg (9.0lbs)
Dodatkowe cechy Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP), wysokiej jakości wzmacniacz cyfrowy klasy D, ładowanie urządzeń przez port USB


Dodatkowe informacje:

instrukcja obsługi (pdf - wersja polska 0,3 MB) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
Minx Go, Minx-Go, MinxGo
głośnik bluetooth, kolumna bluetooth, kolumna bezprzewodowa, głośnik bezprzewodowy

[ Kolumna głośnikowa bezprzewodowa Bluetooth CambridgeAudio MinxGo ]