Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Cambridge Audio AZUR 650A ]
Powiększ zdjęcie nr 3
[ Cambridge Audio AZUR 650A ]
Powiększ zdjęcie nr 4
[ Cambridge Audio AZUR 650A ]

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

Nowy wzmacniacz Azur 650A koncentruje się na podtrzymaniu naszych najbardziej strzeżonych zasad oferując najlepszy dźwięk, najwyższą wartość oraz ponadczasową konstrukcję. Bez względu na rodzaj muzyki, którą się interesujesz możesz być pewny że włożyliśmy w to urządzenie naszą pasję.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Model 650A reprezentuje nowy poziom jakości i czystości dźwięku w uznanej rodzinie wzmacniaczy Cambridge Audio. Całkowicie przebudowany stopień wyjściowy zapewnia lepsze odwzorowanie basów oraz dynamikę przy zachowaniu całkowitej kontroli nad każdym z głośników. Podstawowym celem konstruktorów wzmacniacza było uczynienie modelu 650A kluczowym znakiem rozpoznawczym w swojej kategorii.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Jeśli jesteś osobą która wymaga od wzmacniacza najwięcej nie musisz szukać dalej. Oparty na znakomitej konstrukcji modelu 550A wzmacniacz AZUR 650A oferuje jeszcze lepsze parametry techniczne, a dzięki zastosowaniu oddzielnych uzwojeń transformatora dla lewego i prawego kanału, oddzielnych filtrów oraz układów zasilających umożliwiających pracę w układzie dual-mono prawego i lewego wzmacniacza zostawia on w tyle wielu konkurentów w branży "high-end". Wzmacniacz jest ponadto wyposażony w duży transformator toroidalny oraz radiator umożliwiający efektywne odprowadzania ciepła. Dzięki tym ulepszeniom udało się uzyskać 75W czystej mocy (8 Ohm).
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Dziedziną na której skoncentrowano szczególną uwagę podczas rozwoju urządzenia jest opatentowany przez firmę system ochrony CAP5. Zachowując swoje oryginalne przeznaczenie system w sposób ciągły monitoruje dźwięk pod kątem przesterowania lub błędów jednocześnie zapobiegając jego degradacji co zapewnia jeszcze większą dynamikę oraz mocniejsze realistyczne odwzorowanie. Tak jak poprzednicy, model 650A wyposażony jest w powiększony transformator toroidalny zapewniający doskonałą efektywność oraz wyjątkowo niski poziom szumów.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Moc to jednak nie wszystko bez odpowiedniego sterowania i najwyższy poziom głośności nie oznacza granicy wydajności. Całkowicie nowy układ regulacji głośności zapewnia doskonały balans między kanałami przy niskich poziomach w parze z nowym regulatorem barwy oferującym równie złożoną paletę możliwości sterowania dźwiękiem.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Inną ważną zmianą jest zastosowanie w układach sygnałowych nowych, przeznaczonych do sprzętu audiofilskiego kondensatorów polipropylenowych, złoconych styków na wyjściach głośnikowych i specjalnie zaprojektowanych kondensatorów elektrolitycznych.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Przy tak rozbudowanym wnętrzu nowego Azura 550A zdumiewa jego elegancki wygląd. Oprócz oczywistych zalet akustycznych, nowa linia produktów Azur otrzymała całkiem nowy wygląd nacechowany wyświetlaczami o ostrych konturach i aksamitnie gładkimi przełącznikami.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Model 650A oferuje rozbudowany zestaw wejść i wyjść co pozwala na współpracę z typowymi źródłami sygnału stosowanymi w kinie domowym. Umieszczone na panelu przednim gniazdo dla odtwarzaczy iPod / MP3 zapewnia najwyższą wygodę. Dołączony pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie wzmacniaczem oraz odtwarzaczem CD 550C lub 650C jak również każdym iPodem podłączonym do kompatybilnej stacji dokującej np Cambridge Audio iD50.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Azur 650A może również służyć do wzmocnienia dźwięku z TV, DVD lub odtwarzacza sieciowego jak Apple TV, Sonos lub Squeezebox.

[ Ściągnij broszurę wzmacniacza AZUR 650A ]


DANE TECHNICZNE:

* Maksymalna mocy wyjściowa 75W na kanał (8 Ohm).
* 6 wejść, 2 wyjścia oraz tape in. Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
* Podwójne filtry i oddzielne bloki zasilające.
* Powiększony transformator toroidalny oraz specjalnie zaprojektowany radiator.
* Nowy stopień wyjściowy zrealizowany na wysokoprądowych tranzystorach Sanken
* Nowy regulator balansu typu "black box" Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
* Znowelizowany i poprawiony system ochrony CAP5
* Wejścia magistrali sterującej oraz emitera podczerwieni zapewniają możliwość prostej integracji z systemem wielostrefowym.
* Przedwzmacniacz umożliwia podłączenie zewnętrznej końcówki mocy / subwoofera.
* Układ czuwania o wyjątkowo niskim poborze mocy z certyfikatem EnergyStar (< 1 W).
* Nowa, wyjątkowo wytrzymała obudowa wyposażona w aluminiowy panel przedni.
* Gniazda iPod / MP3 na panelu przednim.
* W zestawie nowy pilot zdalnego sterowania Navigator pozwalający na sterowanie również odtwarzaczem Azur CD oraz odtwarzaczami iPod podłączonymi do stacji dokującej.
* Pozłacane 3-pinowe złącza głośnikowe. Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
* Wskaźnik LED sygnalizujący wybór terminali głośnikowych (A / B).

[ Zobacz szczegółowe dane techniczne ]


DOSTĘPNE KOLORY:

* srebrny
* czarny
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące


PREZENTACJA WIDEO (JĘZYK ANGIELSKI)Powieksz do pelnego rozmiaru cambridgeaudio AZUR-650A

[ Cambridge Audio AZUR 650A ]