Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE
Azur 540D V2 jest nowym odtwarzaczem DVD od Cambridge Audio obejmującym technologię HDMI oferującą wybitną jakość obrazu i prostotę obsługi przy zwróceniu szczególnej uwagi na zapewnienie świetnego dźwięku w torze audio zarówno ze źródeł muzycznych jak i wideo. 540D używa wysoce zaawansowanego chipsetu i unikalnego systemu Phased Lock Loop (PLL) charakteryzującego się niezwykle niskim jitterem. W rzeczywistości zastosowane przetworniki analogowo-cyfrowe oraz obwody filtrów powodują, że 540D jest również prawdziwie audiofilskim odtwarzaczem CD, a złącze HDMI pozwala na przeskalowanie obrazu do formatu 720p czy 1080i. 540D jest niezwykłym odtwarzaczem na tym poziomie cenowym.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Firma Cambridge Audio jest dumna z tego, że jej produkty dobrze się czują zarówno z filmami, jak i z muzyką, a 540D nie jest tu wyjątkiem. Technologia PLL pozwala modelowi 540D na syntezę i dostrojenie wszystkich zegarów audio do głównego zegara taktującego sygnału video MPEG. Taki rodzaj innowacji jest niespotykany w odtwarzaczach DVD na tym poziomie cenowym i zapewnia jitter porównywalny z odtwarzaczami CD Cambridge Audio Azur. Zarówno wyjście formatu 5.1 jak i dedykowane złącze stereo pozwalają na uzyskanie dźwięku najlepszej jakości z płyt audio.

Zakłócenia na wyjściu SPDIF są również ekstremalnie niskie oferując najlepszą możliwą jakość podczas podłączenia do odbiornika AV w trybie surround-sound.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Wysoce rozwinięty chipset posiada możliwość reprodukcji obrazów w trybie progresyjnym dla sygnałów PAL i NTSC zarówno przez analogowe złącze component jak i wyjście HDMI. Cambridge Audio uważa, że obraz 1080p jest najlepszy dla ekranów powyżej 50’’ więc 540D pozwala na skalowanie obrazu do tego formatu. Szerokopasmowe wyjścia wideo dostarczają wyśmienitej jakości obrazu nawet bez zastosowania połączenia HDMI.

Unikalny, akustycznie wytłumiony system transportu w połączeniu z sześciokanałowym przetwornikiem analogowo-cyfrowym Crystal/Cirrus Logic CS4382 umożliwia odtwarzanie zarówno płyt DVD jak i CD.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
540D wspiera również pracę wielostrefową w trybie multiroom. Złącze In/Out magistrali sterującej oraz wejście promiennika podczerwieni pozwalają w razie potrzeby na integrację urządzenia z systemami automatyki domowej.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Odtwarzacz 540D umieszczony jest na specjalnie zaprojektowanej akustycznie wytłumionej płycie głównej i jest dostarczany z pilotem zdalnego sterowania Azur Navigator umożliwiającym również sterowanie wzmacniaczami i amplitunerami Cambridge Audio oraz konsolami sterującymi systemu wielostrefowego Incognito.

DANE TECHNICZNE:
* Wyjście HDMI – scaling/deinterlacing do formatu 480p, 576p, 720i/p, 1080i
* Synteza PLL celem zmniejszenia fluktuacji sygnału Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
* Formaty obsługiwanych płyt: CD (CD-DA), DVD-V, CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DivX, MP4
* Przetworniki analogowo-cyfrowe Crystal / Cirrus Logic CS4382
* Obsługa trybów Dolby Digital 5.1, Pro Logic II, DTS 5.1
* Wyjścia composite, S-video, RGB/SCART oraz analogowe
* Odtwarzanie DivX i MP4
* Wyjście stereo Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
* Wejście promiennika podczerwieni oraz złącze In/Out magistrali sterującej pozwalające na łatwą integrację z systemem wielostrefowym multi-room oraz systemami automatyki domowej
* Pilot zdalnego sterowania Azur Navigator umożliwiający również sterowania wzmacniaczy i amplitunerów oraz konsol sterujących Incognito (w trybie Incognito Ready™ mode)
* Obudowa wyposażona w solidny aluminiowy panel przedni oraz ultra sztywną, akustycznie wytłumioną płytę główną zapewniającą wyjątkowo niski współczynnik zniekształceń

>> Zobacz szczegółowe dane techniczne >>

DOSTĘPNE KOLORY:
* srebrny
* czarny

Powieksz do pelnego rozmiaru