Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Cambridge Audio AZUR 840C ]
Powiększ zdjęcie nr 3
[ Cambridge Audio AZUR 840C ]

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

840C wieńczy szczyt uznanej linii Azur Cambridge Audio. Jak inne produkty serii Azur, 840C obiecuje niespotykany poziom działania i doskonałości technicznej w stosunku do ceny. Zamiast zmieniać oczekiwania rynku urządzeń budżetowych, z którego głównie jest znane Cambridge Audio, firma postanowiła ożywić rynek średnich cen.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
840C obejmuje mnóstwo unikalnych technologii, jak ATF™ (Adaptive Time Filtering) , technologia asynchronicznego próbkowania zaprojektowana wraz z szwajcarską Anagram Technologies . System inteligentnie interpoluje dźwięk 16 bitowy w 44.1 kHz (standardowe CD) do dźwięku 24 bitowego w 384 kHz z użyciem 32 bitowego procesora Analog Devices Black Fin DSP. W torze połączone są 24-bit/384kHz DAC w kombinacji podwójnie różnicowej.

Każdy DAC obsługuje tylko jeden kanał dla osiągnięcia wyśmienitego pola stereo, pracując we w pełni różnicowym trybie dla ekstremalnie niskiego poziomu zakłóceń i hałasów.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Jest wyposażony zarówno w niezbalansowane złącze RCA jak i zbalansowane XLR. Posiada dwa złącza cyfrowe, co pozwala na ponowne próbkowanie dźwięku także z innych źródeł. Dodatkowo cyfrowe wyjście do zapisu pozwala na zapisywanie na odpowiednich urządzeniach przepróbowanego dźwięku na poziomach 48, 96 lub 192 kHz.

Do zastosowania w systemach wielopomieszczeniowych (multiroom) 840C wyposażony jest w Control Bus In/Out, złącze podczerwieni oraz RS232, który pozwala na dwukierunkową komunikację z systemami automatyzacji innych firm.
Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
Jak i w pozostałych produktach serii Azur, doskonałość 840C jest oparta ja jego świetniej obudowie. Łączy ona 7mm panel przedni, wykonane z aluminium panele boczne oraz 2mm stalową podstawę ze specjalnie zaprojektowanymi do absorbowania wibracji stopkami. W rezultacie otrzymujemy świetnie dopasowaną, wyciszoną obudowę o niskim rezonansie gwarantującą bezpieczną pracę zaawansowanej elektroniki.

DANE TECHNICZNE:
* Filtr ATF (Adaptive Time Filtering) wykorzystujący technologią asynchronicznego unsamplingu przetwarza sygnał cyfrowy CD w formacie 16-bit 44.1 kHz na format 24-bit 384 kHz
* 32-bit tor przetwarzania analogowego w oparciu o urządzenia BLACKFIN
* High-endowe przetworniki analogowo-cyfrowe AD1955 oddzielnie dla lewego i prawego kanału
* Nowe filtry liniowe Bessel'a Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
* Obwód DC Servo wykonany w technologii bezkondensatorowej
* 2 wejścia cyfrowe umożliwiające up-sampling oraz odtwarzanie innych źródeł
* Cyfrowe wyjścia umożliwiające zapis upsamplowanych kanałów
* Gniazdo RS232, promiennik podczerwieni oraz gniazda In/Out magistrali sterującej umożliwiają pracę w trybie wielosterefowym Opis ze strony www.cambridgeaudio.com.pl
* Obudowa wyposażona w solidny panel przedni wykonany z aluminium oraz wyjątkowo sztywną, wytłumioną akustycznie płytę główną eliminującą zakłócenia
* Pilot zdalnego sterowania umożliwiający sterowanie funkcjami wzmacniaczy serii AZUR

>> Zobacz szczegółowe dane techniczne >>

DOSTĘPNE KOLORY:
* srebrny
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące

Zdjęcie cambridgeaudio AZUR-840C

[ Cambridge Audio AZUR 840C ]