Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK STEREO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
[ Azur 851N Silver ]
Zamów produkt przez formularz www

Szczytowe osiągnięcie w zakresie streamowania cyfrowej muzyki - 851N to nasz najlepszy odtwarzacz sieciowy. Jego funkcje obejmują: upsampling sygnału z każdego źródła do postaci 24-bitów/384kHz, natywne odtwarzanie plików w rozdzielczości 24-bitów/192kHz, odtwarzanie muzyki przez wejście USB, cyfrowe wejścia audio, streaming muzyki przez wi-fi także z serwerów UPnP i NASów, Spotify Connect, Apple AirPlay oraz możliwość odtwarzania plików DSD.

PIĘKNE BRZMIENIE
Na dobrą sprawę możesz streamować każdy rodzaj pliku do odtwarzacza sieciowego 851N, który został zbudowany tak, by ożywić każdą muzykę niezależnie od formatu, w którym do niego trafia. Najpierw każdy sygnał z dowolnego źródła trafia do upsamplera drugiej generacji o nazwie Adaptive Time Filtering gdzie jest konwertowany do postaci 24 bitów/384 kHz. Dzięki upsamplingowi pozbywamy się jittera z sygnału a w konsekwencji muzyka brzmi po prostu pięknie.
Następnie upsamplowany sygnał trafia do dwóch DACów marki Analog Devices (to kości najwyższej klasy), które pracują w konfiguracji z jedną kością obsługującą kanał lewy a drugą prawy. Pozwala to uzyskać wyjątkowo precyzyjny obraz sceny muzycznej i realistyczną lokalizację poszczególnych instrumentów na niej.
Cały układ odtwarzacza sieciowego zasilany jest przez wysokiej klasy, ekranowany transformator toroidalny co gwarantuje integralność sygnału audio oraz znikomy poziom brzęczenia i szumów transformatora. PRZEDWZMACNIACZ CYFROWY
851N to nie tylko fantastyczny odtwarzacz sieciowy, ale i znakomity, cyfrowy przedwzmacniacz, który można podłączyć bezpośrednio do końcówki mocy, ale również do wzmacniacza zintegrowanego. Sygnał aż do ostatniego momentu przetwarzany jest w postaci cyfrowej by zminimalizować ryzyko jego degradacji w postaci analogowej, podczas gdy 32-bitowe DSP SHARC odpowiada za regulację głośności. Dzięki przetwarzaniu sygnału w postaci cyfrowej najwyższa jakość dźwięku jest osiągana nawet na najniższych poziomach głośności.

BOGACTWO ZŁĄCZY
Odtwarzacz 851N jest w stanie zaakceptować niemal każdy rodzaj pliku z każdego podłączonego urządzenia zamieniając je w pełnoprawny element domowego systemu hifi. Potrafi współpracować także bezprzewodowo przez sieć wifi z NASami i serwerami UPnP, umożliwia korzystanie z internetowych stacji radiowych, Spotify Connect i Apple Airplay. Po dodaniu odbiornika Bluetooth, BT100, każde urządzenie z Bluetoothem na pokładzie może być także wykorzystywane jako źródło sygnału dla naszego odtwarzacza sieciowego.
Urządzenie wyposażone w cyfrowe wyjścia audio, takie jak: telewizory, smartfony, komputery PC, czy MACi można podłączyć do odtwarzacza poprzez złącze optyczne,koaksjalne, zbalansowane AES/EBU bądź asynchroniczne USB. Odtwarzacz akceptuje pliki muzyczne we wszystkich popularnych formatach, począwszy od MP3, poprzez FLAC/Apple Lossless, po DSD64 i WAV o rozdzielczości od 16 do 24.

Dane Techniczne:

Konwertery cyfrowo-analogowe24-bitowe, bliźniacze, analogowe konwertery cyfrowo-analogowe AD1955
Filtr cyfrowyUpsampling drugiej generacji typu ATF2, maksymalnie do formatu 24 bity/384 kHz. Tryb fazy liniowej, fazy minimalnej lub stromości
Filtr analogowyDwubiegunowy, różnicowy filtr Bessel z serwoobwodem prądu stałego (zarówno dla wyjść XLR, jak i CINCH)
Cyfrowe wejścia audio AES/EBU x 1, koncentryczne S/PDIF x 2 i optyczne TOSLINK x 2
Wejście USB audioUSB typu B, zgodne z profilem USB audio 1.0 lub 2.0 (do wyboru przez użytkownika)
Analogowe wyjścia audioSymetryczne (XLR) i niesymetryczne (CINCH)
Kompatybilność UPnP, Lokalne nośniki USB, USB Audio 1.0, USB Audio 2.0, TOSLINK, S/PDIF, AES3/EBU, Odbiornik Bluetooth BT100, Radio internetowe
Formaty audioALAC, WAV, FLAC, AIFF, WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC+, OGG Vorbis
Pobór mocy w trybie czuwania<0.5 W
Maksymalne wymiary (W X S X G)115 x 430 x 360 mm
Waga8.1kg


Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
streamer,
851n, 851 n, 851-n, 851, azur 851, azur851, azur-851,

[ Azur 851N Black ]