Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK STEREO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

Nasz flagowy wzmacniacz mocy, 851W, oferuje ogromny zapas mocy a jednocześnie bardzo niski poziom zniekształceń. To doskonały partner dla naszego przedwzmacniacza 851E i odtwarzacza sieciowego 851N; otrzymuje od nich nadzwyczaj czysty sygnał, wzmacnia go i dostarcza niezwykle przekonującą prezentację. Dzięki niemu na nowo odkryjesz kolekcję swoich ulubionych płyt w jakości jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

KLASA XD
Zamiast zbudować wzmacniacz w klasie A, która co prawda brzmi znakomicie ale jednocześnie generuje ogromne ilości ciepła, lub w klasie AB, która jest bardziej efektywna, ale nie oferuje aż tak doskonałej czystości brzmienia, opracowaliśmy nasze własne rozwiązanie, które nazwaliśmy klasą XD i zastosowaliśmy je w nowej końcówce mocy, 851W. Oferuje ona czystość i wyjątkowość brzmienia klasy A, ale efektywność klasy AB – łączy więc największe zalety obu tych rozwiązań. Więcej informacji o naszej unikalnej, opatentowanej technologii klasy XD dowiesz się z filmu, do którego link zamieszczamy na dole strony, kliknij tu by przeczytać pełny opis naszego rozwiązania.

MODUŁY BUFOROWANIA IMPEDANCJI TERRAPIN
Budowa systemu audio polega na doborze pasujących do siebie komponentów – to droga do uzyskania pożądanego efektu – brzmienia wysokiej klasy. Wiele osób zakłada, że przy doborze należy brać pod uwagę wyłącznie charakter brzmienia poszczególnych elementów systemu, tymczasem bardzo ważnym czynnikiem jest także impedancja (stosunek między napięciem a natężeniem prądu na wejściu i na wyjściu urządzenia), którą także należy brać pod uwagę. Urządzenia pracują ze sobą optymalnie wtedy, gdy ich impedancje wejściowe/wyjściowe są takie same/zbliżone. W rzeczywistości taki dobór komponentów nie zawsze jest możliwy i dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć unikalne rozwiązanie – moduł buforowania impedancji, który nazwaliśmy Terrapin. Zastosowanie tych modułów pozwala łączyć wzmacniacz 851W z wieloma źródłami i przedwzmacniaczami o różnych impedancjach zachowując najwyższą jakość brzmienia.

MOC I KONTROLA
By osiągnąć najwyższą klasę brzmienia w 851W niezwykle ważne było zastosowanie transformatorów toroidalnych najwyższej jakości. Zamiast użyć jednego trafa do zasilania całego urządzenia użyliśmy dwóch – jedno zasila stopień wyjściowy wzmacniacza, drugie natomiast wejściowy. Dzięki temu poziom głośności nie ma wpływu na jakość sygnały na wyjściu wzmacniacza, a co za tym idzie na brzmienie. Główny transformator toroidalny dostarcza nieograniczoną moc do układu wzmacniającego pracującego w układzie dual mono. To prawdziwie audiofilski transformator, który działa bez zniekształceń, szumu czy brzęczenia. Drugi, mniejszy transformator toroidalny zasila stopień wejściowy wzmacniacza. Obejrzyj filmy zamieszczone poniżej by dowiedzieć się dlaczego używamy transformatorów toroidalnych.

Dane Techniczne:

Moc w trybie stereo/mono200W na kanał dla 8Ω 350W na kanał dla 4Ω
Moc w trybie zmostkowanego mono500W dla 8Ω 800W dla 4Ω
THD< 0.001% 1 kHz < 0.005% 20 Hz - 20 kHz
Pasmo przenoszenia5Hz – 80kHz
S/N (ref 1W / 8Ω)>90dB
Czułość – stereo lub mono1.5V rms wejście niezbalansowane 1.5 + 1.5V rms wejście zbalansowane
Czułość w trybie zmostkowanego mono0.775V rms wejście niezbalansowane 0.775V + 0.775V rms wejście zbalansowane
Impedancja wejściowaWejście zbalansowane 38 kΩ
Wejście niezbalansowane 68 kΩ
Współczynnik tłumienia wzmacniacza >110 dla 1 kHz
Maksymalne zużycie prądu2400W
Zużycie prądu w trybie standby<0.5W
KolorCzarny lub srebrny
Wymiary (WxSxG)148 x 430 x 365mm
Waga19.1 kg


Dodatkowe informacje:

katalog serii spektor (pdf 0.8 MB) Pobierz plik pdf


Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 

AZUR-851W, AZUR-851-W, AZUR-851 W,
AZUR851W, AZUR851-W, AZUR851 W,
AZUR 851W, AZUR 851-W, AZUR 851 W,

[ Końcówka mocy CambridgeAudio AZUR 851W ]